בניית מקלט

א.ש. בידוד

בניית מקלטים,שיפוץ מקלטים,שיקום מקלטים ,קירוי מבנים, איטום .

קבלנים רשומים לעבודות ממשלתיות ומשרד הבטחון- מס' ספק: 83/537776

 

חברתנו א.ש. בידוד הוקמה בשנת 1987 ומאז במשך כשני עשורים מתמחה בטיפול ובשיקום בטונים, איטום מפגעי רטיבות פנימיים וחיצוניים למבנים ועבודות בנייה של ממ"דים ומקלטים.

 החברה מבצעת עבודות עבור חברות ממשלתיות , משרד הבטחון, מועצות מקומיות, עיריות, מוסדות כמו : טכניון חיפה, בתי זיקוק, בתי ספר וגופים פרטיים. בעבודות מסוג אילו נדרש פיקוח חמור ביותר ורמת ביצוע מעולה אותה נותנת חברתנו.

כבר בימי הפעילות הראשונים של החברה בתחום איטום ושיקום המבנים נקראנו לטפל בשיקום של מקלטים ומרתפים שסבלו מבעיות רטיבות, חדירות של מי תהום למבנים וכתוצאה מכך נוצרו בעיות קורוזיה קשות שפגעו במתכת שבתוכם כמו זיון הברזל בבטונים , אביזרי מתכת כמו דלתות ברזל , פתחי איוורור , משאבות וכו'.

כפועל יוצא של פעילות חברתנו צברנו נסיון רב בכל הקשור לשיקום מקלטים וענף זה מהווה כיום חלק ניכר מפעילות החברה.

מתקופת מלחמת המפרץ הראשונה ועד היום ביצענו עבודות רבות בתחום בכל חלקי הארץ ואנו גאים בעובדה שנתנו פתרון הולם לבעייה שהוזנחה , דבר שהוכיח את עצמו בזמן אמת.

האם אתם מוכנים למלחמה הבאה???

שרטוט מקלט תיקני + אביזרים

לאור הדרישה הגוברת והולכת לשיקום וטיפול במקלטים ברחבי הארץ אנו עובדים היום מול גופים ממשלתיים כמו פיקוד העורף, משרד הבטחון, מוסדות ציבור וגופים פרטיים ובנושא ביצוע שיקום ובניית מקלטים והפיכתם של מקלטים מוזנחים ליחידות נוחות ונעימות לשהייה ממושכת בזמן חירום תוך הקפדה על התקנים.

את נסיוננו הרב בתחום אנו מציעים גם לסקטור הפרטי בכל רחבי המדינה.

חברת א.ש בידוד תרמו צ'ק

חברת תרמו צ'ק איתור נזילות בצפון באמצעות מצלמה תרמית
כחלק משירותי א.ש בידוד אנו גאים להציג את השירות החדש:
1.בדיקה תרמית של מבנים
2.יצירת דוחות עבור נזקי צנרת ומים
3. בדיקה מקיפה של חללים פרטיים ומתחמי עסקים